Kaubamärgid
uudiskiri
*E-posti aadress


Telli

Tellimisinfo

Tellimine

Vali välja meelepärased tooted ning kontrolli kindlasti, et oled valinud õige suuruse ning värvi, seejärel lisa ostukorvi. Ostukorvis saab veel muuta koguseid ning lisada ja kustutada tooteid. Ostukorvis olevad tooted on veel saadaval kuni ostu vormistamiseni ka teistele Miki Lastekaubad klientidele. Kui oled meie registreerunud klient, siis kontrolli üle oma andmed, aga kui soovid ostu vormistada külalisena, siis lisa kõik vajalikud andmed. PS. lisa kindlasti ka õige ning kasutuselolev e-mail kuna sinna saadame Sulle ka arve! Kõige lõpuks kinnita tellimus!

Kui arve on tasutud, siis postitame tooted 3 tööpäeva jooksul!

Sooduskoodi kasutamine

Kui teil on kasutada meie e-poe allahindluskood, siis tuleb see panna ostukorvi. Selleks minge ostukorvi, vajutage linki "Kasuta sooduskupongi" ning salvestage kood sinna.

Tasumine

Meie e-poes on maksmiseks 4 võimalust :

 SWEDBANK pangalink

 SEB pangalink

 PayPal turvaline krediitkaardiga maksmise keskkond (alates 25€ ostusummast).

TASUMINE ARVEGA

Pangalingiga saad kohe mugavalt läbi internetipanga tasuda arve. Kui valisid maksmisviisiks tasumine arvega, saadetakse arve teie e-posti aadressile. Kui arve ei ole mingil põhjusel Sinuni jõudnud, siis anna meile sellest viivitamatult teada info@mikilastekaubad.ee. Arve tasumiseks on aega 2 kalendripäeva.

Privaatsus

Miki Lastekaubad kasutab Kliendi poolt antud isikuandmeid ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks. Andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ning ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a. siis kui Kliendi poolt valitud kohaletoimetamise viis seda eeldab ning seadusega ettenähtud juhtudel.